KURUMSAL

Sektörde yaşanan hızlı gelişmeden kaynaklı rekabet ortamında güçlü adımlar atan Rüzgar İnşaat, deneyimli uzman kadrosuyla, her türlü anahtar teslimi taahhüt işlerini başarıyla hayata geçirmektedir. Kalite standartlarına duyarlı, müşteri memnuniyetinde hassas davranmayı prensip alarak, tam donanımlı projeler inşa eder.

 

Rüzgar İnşaat, Konut, Alışveriş Merkezi, Otel ve Endüstriyel Tesis sektörlerinde üstlendiği her projede son teknoloji ile çalışarak dünya standartlarında işlere imza atmıştır. Bünyesinde bulundurduğu deneyimli mimar, inşaat mühendisi ve inşaat teknikerleriyle yenilikçi, gelişmeleri yakından takip eden, ihtiyaca yönelik kaliteli hizmet anlayışını inşaat sektöründe devam ettirerek büyümeyi hedef almaktadır.

 

Maksimum özveri ile kalıcı değerler oluşturmak için mimariyi estetik ve sağlamlıkla harmanlayan Rüzgar İnşaat, kaynakları etkin kullanarak oluşturduğu projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Sürekli gelişim çatısı altında müşteri odaklı hizmet anlayışını son teknolojinin getirdiği kalite dinamiği ile çağdaş çizgilerle buluşturur. Kazanılan gücü güvenilirlik ilkesinden alan Rüzgar İnşaat, kalite inşa ederek kurum değerlerini arttırmak için mükemmeliyetçiliğe odaklanır. En ince ayrıntısına kadar tasarlanmış projelerini ilk günkü enerji ile hayata kazandırmaya devam ederek paylaşmak, paylaştıkça büyümek ve daima ileriye gitmek amacıyla kurulan Rüzgar İnşaat sektörde derin bir soluk olmuştur.